+370 687 33256

Virtuvės baldai

Virtuvės funkcija šiuo metu yra pasikeitusi iš esmės. Jeigu anksčiau namų šeimininkei ji buvo darbo vieta, šiandien – patalpa kurioje susirenka šeima, susitinkama su draugais, kartu gaminamas maistas ir maloniai praleidžiamas laikas

Męs individualiai Jums suprojektuosime ir pagaminsime nestandartinius virtuvės baldus, atsižvelgdami į norimą stilių. Pagal suderintą su Jumis virtuvės baldų projektą, pateiksime elektros instaliacijos schemą bei kitus duomenis, reikalingus baldų gamybai.

Pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus siūloma įvairiausių stilių virtuvės baldų gamyba – nuo klasikinio iki modernaus, nuo ekonominio iki sudėtingo ir vienetinio virtuvinių baldų modelio. Pasirinkite mėgstamą stilių, o mes pagaminsime Jums modernius ir jaukius virtuvinius baldus

Virtuvės baldai gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), dažytos medžio dulkių plokštės (MDF), plokštės faneruotos naturaliu medžio lukštu.

Klasikiniai baldai dažniausiai gaminami iš naturalaus medžio masyvo arba klijuotos medienos plokštės. Iš naturalaus medžio masyvo pagaminti baldai yra ekologiški, aukštos kokybės ir unikalūs.

Virtuvėms, vonios kambariams gaminame ir montuojame stalviršius iš dirbtino akmens. Dirbtinas akmuo, skirtingai nei dauguma natūralių medžiagų, turi vienalytę, beporę struktūrą, dėl to jokie skysčiai neįsigeria į paviršių, stalviršius yra paprasta prižiūrėti ir atnaujinti, pašalinant įbrėžimus bei kitas eksploatacijos žymes.

Mūsų meistrai nesunkiai atnaujins ir po keletos metų ant virtuvinio stalviršio iš dirbtino akmens atsiradusius įbrėžimus.

Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos: +370 698 55393

Pateikiame keleta dirbtino akmens stalviršio naudotinų pavyzdžių.