+370 687 33256

Dirbtinio akmens gaminiai

UAB BORUNA gaminiams Samsug staron ir Corian medžiagų teikia 10 m. garantiją.

Dėl savo praktiškumo ir higieniškumo, lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo, formavimo galimybių ir vientiso vaizdo, Samsung staron ar Corian medžiaga dar vadinama dirbtiniu akmeniu, plačiai naudojama virtuvės ir vonios stalviršių, plautuvių ir praustuvų gamybai, taip pat įvairių nestandartinių paviršių gamybai viešbučiams, bankams, viešojo maitinimo, sveikatos priežiūros bei kitoms įstaigoms. Dirbtinas akmuo, skirtingai nei dauguma natūralių medžiagų, turi vienalytę (ta pati spalva ir raštas per visą storį), beporę struktūrą, dėl to jokie skysčiai neįsigeria į paviršių, stalviršius yra paprasta prižiūrėti ir atnaujinti, pašalinant įbrėžimus bei kitas eksploatacijos žymes

Į akmens masės virtuvinius stalviršius galima įlieti tos pačios medžiagos ir spalvos plautuves be jungimo siūlių. Besiūlis plautuvės ir stalviršio sujungimo būdas neleidžia kauptis nešvarumams ir drėgmei, bei sudaro prabangos įvaizdį. Į dirbtinos akmens stalviršius galima įmontuoti po stalviršiu montuojamas metalines plautuves.

Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos: +370 698 55393

Pateikiame populiariausių gaminamų dirbtino akmens kriauklių išmatavimus. Galime pagaminti ir sumontuoti individualaus dizaino dirbtino akmens kriauklę.